Oceľové haly

Ocelová hala

Spoločnosť Warex spol. s r. o., popredný dodávateľ oceľových konštrukcií, ponúka oceľové haly na mieru. Objekty s nosnou oceľovou konštrukciou sú určené pre výstavbu v oblasti priemyslovej výroby, skladovania, obchodu a poľnohospodárstva. Oceľové konštrukcie nachádzajú svoje uplatnenie ako výrobné a poľnohospodárske haly, sklady, skladové haly a skladovacie priestory, viacúčelové haly, športové a tenisové haly, priemyslové stavby, autosalóny, showroomy, hangáre, rokovištné terminály, hypermarkety a supermarkety, technologické oceľové konštrukcie. Rovnako dobre plnia svoju funkciu oceľové haly aj v podobe stále obľúbenejších multifunkčných športových hál, kancelárskych objektov a nákupných centier.

Oceľové haly samostatne aj na kľúč

Oceľové haly sú rovnako ako ďalšie objekty s oceľovou konštrukciou navrhované a realizované individuálne podľa požiadaviek zákazníka s ohľadom na optimalizáciu výšky investícií a minimalizáciu dlhodobých prevádzkových nákladov. Oceľové haly môžu byť dodávané "na kľúč" (tzn. vrátane spodnej stavby, inžinierskych sietí a pozemných komunikácií) alebo ako vrchná stavba, príp. iba samotná oceľová konštrukcia. Spoločnosť WAREX spol. s r.o. disponuje vlastnou výrobou oceľových konštrukcií vo výrobnom závode v Javorníku a je držiteľom všetkých potrebných certifikátov.

Oceľové haly spĺňajú všetky normy

Oceľové haly podliehajú prísnym kritériám. Čiastkové časti nosnej aj doplnkovej oceľovej konštrukcie sú konštruované a dostatočne dimenzované podľa všetkých platných noriem a súvisiacich predpisov (tj. ČSN, DIN, EC, SNP). U dielov nosnej oceľovej konštrukcie môže byť vykonané aj dimenzovanie na účinky požiaru.

Individuálny prístup a spokojnosť každého klienta

Stenové a strešné plášte oceľových objektov sú navrhované individuálne podľa typu a spôsobu využitia. Samozrejmosťou pri projektovaní aj výstavbe oceľových hál a konštrukcií je rešpektovanie regionálnych klimatických podmienok, všetkých špecifík konkrétneho miesta stavby, požiarnej odolnosti, útlmu zvuku a celkového architektonického riešenia.

Prednosti oceľových hál

Ocelová hala
  • patríme medzi popredných výrobcov oceľových hál a oceľových konštrukcií v Českej republike
  • výrobou a montážou oceľových hál a oceľových konštrukcií sa zaoberáme už viac než 10 rokov
  • oceľové haly vyrábame podľa špecifických požiadaviek investorov a koncových zákazníkov
  • pri projekcii a výstavbe montovaných hál sa držíme jednoduchej a osvedčenej zásady rýchlosť - kvalita - spoľahlivosť
  • naším mottom je "osobný a ústretový prístup k individuálnym potrebám klienta"
 

Radi by ste získali viac informácií?

Zadajte dopyt Stiahnuť katalóg Listovať katalógom
Centrála Praha
   +420 234 720 308
Montované stavby a GD Praha
   +420 234 720 311, 312
Oceľové konštrukcie Javorník
   +420 584 411 884, 939
Výrobný závod Javorník
   +420 584 440 216
Kontaktovať

Warex aktuality

7.7.2015

Staviame prístavbu oceľové haly s prístavbou jednopodlažný kancelárie.

Hrubá stavba prístavby montážnej oceľovej haly v Průhoniciach ...
1.7.2015

Zmena v organizačnej štruktúre spoločnosti WAREX spol. s r.o.

Spoločnosť má od 1.7.2015 druhého konateľa.

archív aktualít